- 41%

Germinal – Night and Day Global Anti-Age (SPF 15)

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,930 Lekë.Current price is: 1,729 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Hidraton dhe ushqen lëkurën në thellësi për një lëkurë më të re!
Jepini dritë lëkurës tuaj me këtë krem me teksturë të butë e të lehtë. Përmban përbërës aktivë hidratues dhe rigjenerues. Ju do keni lëkurë më të re dhe më të butë ditë pas dite. Teksture oil-free.

 • Kolagjeni: hidraton, zbut, rigjeneron
 • Vaj trëndafili i egër: rigjeneron, zbut, rimodelon
 • Vitamina E: veti antioksidante
 • Vaj susami: ushqen në thellësi
 • Bisabolol: veti zbutëse dhe kundër irritimit

Mbrojtje nga dielli SPF 15
Pa paraben, pa parfum
I testuar dermatologjikisht

Firma

Germinal

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

15

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Germinal – Night and Day Global Anti-Age (SPF 15)
 • Armida E. (blerës i verifikuar)

  Produkt shume i mire

 • Kristina K. (blerës i verifikuar)

  The best friend of my skin.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART