- 41%

Germinal – Intensive Cellular Nutrition Day Cream (SPF 15)

Original price was: 4,840 Lekë.Current price is: 2,856 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Intensive Cellular Nutrition Germinal Day Cream lufton efektet e elementëve oksidues dhe i rikthen lëkurës shkëlqimin e humbur. Lëkura hidratohet në thellësi dhe rrudhat mbushen. Ndriçoni lëkurën tuaj çdo mëngjes.

 • E pasur me acid hialuronik, ceramide dhe vitaminë C të inkapsuluar e cila i jep shkëlqim lëkurës.
 • Mbrojtje nga dielli SPF 15.

Teksture oil free
Pa paraben, pa parfum
E testuar dermatologjikisht

Firma

Germinal

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

15

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Germinal – Intensive Cellular Nutrition Day Cream (SPF 15)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART