- 41%

Germinal – Immediate Action Flash Effect

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 4,170 Lekë.Current price is: 2,460 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Ampulat Germinal Immediate Action Flash Effect do lënë lëkurën tuaj plot ushqim për të paktën 8 orë. Falë efektit të tyre lifting, rivitalizojnë indet që luftojnë shenjat e lodhjes në fytyrën tuaj. Rrisni bukurinë tuaj të vërtetë me një gjest të vetëm.

 • Proteinat e misrit: efekt ushqyes
 • Ekstrakt i majasë: bioaktivizues i metabolizmit qelizor
 • Hamamelis: i pasur me tanine dhe vajra esenciale
 • Ektrakt ginsengu: sinteza e kolagjenit dhe elastines

Efekt i zgjatur për më shumë se 8 orë.
I testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni ampulën në lëkurë të pastër dhe të thatë. Pasi të përthithet vazhdoni me kremin tuaj.

Firma

Germinal

Mosha

20+

Forma

Ampula

Sasia

10

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Germinal – Immediate Action Flash Effect
 • Esmeralda P. (blerës i verifikuar)

  Jam shume e kenaqur me produktin. Shpresoj qe ta gjej prap sepse eshte fantastik. E sugjeroj shume!

  • FarmaCity F.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART