Përshkrimi i Produktit

Ampulat Germinal Immediate Action Flash Effect do lënë lëkurën tuaj plot ushqim për të paktën 8 orë. Falë efektit të tyre lifting, rivitalizojnë indet që luftojnë shenjat e lodhjes në fytyrën tuaj. Rrisni bukurinë tuaj të vërtetë me një gjest të vetëm.

  • Proteinat e misrit: efekt ushqyes
  • Ekstrakt i majasë: bioaktivizues i metabolizmit qelizor
  • Hamamelis: i pasur me tanine dhe vajra esenciale
  • Ektrakt ginsengu: sinteza e kolagjenit dhe elastines

Efekt i zgjatur për më shumë se 8 orë.
I testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni ampulën në lëkurë të pastër dhe të thatë. Pasi të përthithet vazhdoni me kremin tuaj.