- 41%

Germinal – Facial Serum Intensive Care

Original price was: 7,450 Lekë.Current price is: 4,396 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Lufton kalimin e kohës me një efekt lifting që zgjat
Germinal serum intensiv jep një lëkurë më të butë, hidratuar dhe më të qëndrueshme. Ditë pas dite lufton në thellësi rrudhat e shkaktuara nga rënia e prodhimit të kolagjenit.

 • Qelizat staminale të mollës: rrisin jetëgjatësinë e qelizave dhe mbrojne ADN e tyre
 • Acidi hialuronik: mbush rrudhat dhe hidraton lëkurën në thellësi
 • Vaj boronice: e mban lëkurën të oksigjenuar, të ushqyer dhe më të butë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni serumin 1 ose 2 herë në ditë

 • Pa paraben, pa parfum, pa kolorant
 • I testuar dermatologjikisht
 • SPF 15
 • Nuk lë shenja të yndyrshme
Firma

Germinal

Mosha

20+

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Germinal – Facial Serum Intensive Care”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART