- 41%

Germinal – Essential Hydraplus SPF 30

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 5,770 Lekë.Current price is: 3,404 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Germinal Essential Hidraplus është një trajtim me përqendrim të lartë të acidit Hialuronik dhe aktivizuesin aquaporin AQP3 që ofron një hidratim të thellë. Mbrojtja nga dielli SPF 30 siguron mbrojtjen kundër rrezeve të dëmshme të diellit, duke parandaluar shfaqjen e njollave dhe rrudhave. Ky krem me teksturë të pasur ndihmon në reduktimin e madhesisë së poreve dhe mbron kundër ndotjes.

I pasur me vaj Marula dhe ekstrakt të algave.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave
I testuar dermatologjikisht
Pa paraben dhe ngjyrues

Firma

Germinal

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Germinal – Essential Hydraplus SPF 30
 • Esmeralda P. (blerës i verifikuar)

  Nje krem qe me ka bere shume pune, e perdor çdo dite! E sugjeroj shume!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART