Gensan – VIT-STRONG

4,150 Lekë

Multivitaminë dhe multiminerale për përmirësimin e mirëqënies fizike dhe psikofizike

Përshkrimi i Produktit

Gensan VIT-STRONG

VIT-STRONG është një suplement multivitaminë dhe multiminerale në formë kapsule, i formuluar për të siguruar një furnizim të plotë dhe të balancuar të mikronutrientëve. Me përbërje prej 13 vitamina dhe 8 minerale, VIT STRONG është një multivitaminë e plotë, ideale si për ata që praktikojnë aktivitet fizik ashtu edhe për ata që duan të përmirësojnë mirëqenien e tyre fizike dhe psikofizike.

 • Garanton një furnizim të plotë dhe të balancuar me mikroelementë në rastet e marrjes së reduktuar të tyre me anë dietës, në rastet e pakësimit të ushqimit ose shtimit të nevojave.
 • Ofron plotësim 100% të VNR-së, vlera ushqyese të referencës ditore bazuar në guideline-et e formuluara nga Ministria e Shëndetësisë.
 • Është pa përmbajtje gluten-i dhe laktoze.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni një kapsulë në ditë në mëngjes me stomak të ngopur me ushqim. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Suplementet ushqimore nuk synojnë të përdoren si zëvendësues i një dietë ushqimore të larmishme dhe të ekuilibruar.

Firma

Gensan

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

Vitamin C (L-ascorbic acid, stabilizer: hydroxypropyl methylcellulose), iron gluconate, glazing agent: edible gelatin (capsule shell); vitamin E (D-alpha tocopheryl acetate), niacin (nicotinamide), manganese gluconate, zinc oxide, vitamin A (retinyl acetate), pantothenic acid (calcium D-pantothenate), anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids , silicon dioxide; copper sulphate, sodium monofluorophosphate, vitamin D (cholecalciferol), vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), vitamin K (phytomenadione), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B1 (thiamine hydrochloride), dyes: titanium dioxide, oxides and hydroxides of iron, indigo carmine; chromium picolinate, folic acid (pteroyl-monoglutamic acid), potassium iodide, sodium selenite, biotin (D-biotin),

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Gensan – VIT-STRONG”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART