Genove – Genocure Vinyl Dermatological Gloves

1,300 Lekë

Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Genocure Doreza Vinili Dermatologjike janë hipoalergjike, pa lateks dhe pa kadmium, të veshura nga brenda me 100% pambuk. Janë shumë efektive në rastet e irritimeve dhe dermatitit alergjik.

Masa: S,M,L

 

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Genove

Madhësia

Large, Medium, Small

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Genove – Genocure Vinyl Dermatological Gloves”

LART