Përshkrimi i Produktit

Generix SRL – Mieloik 600

Shtesë ushqimore ndihmëse e metabolizmit të energjisë dhe funksionimit normal të sistemit nervor. Acidi alfa lipoik funksionon si një antioksidant i fuqishëm. Ai ndërhyn dhe promovon cikle të rëndësishme metabolike siç është prodhimi i energjisë dhe ky është gjithashtu një aspekt shumë i rëndësishëm, pasi radikalet e lira sulmojnë, duke i dëmtuar ato, madje edhe membranat e mitokondrive, organele të vogla të pranishme brenda qelizave, të cilat janë qendrat energjitike. Për më tepër, acidi alfa-lipoik mund të mbështetë antioksidantët natyralë, duke përforcuar efektet e tyre. Duke vepruar kështu mbron nervat dhe enët e gjakut, duke promovuar mirëqenien e fibrave nervore dhe duke kryer një veprim të përgjithshëm kundër plakjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni 1 deri në 3 tableta në ditë , mundësisht para vaktit kryesor.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Generix SRL

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Alpha-lipoic acid; levocarnitine; riboflavin

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Generix SRL – Mieloik 600”

LART