Generix – Energym

2,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Generix – Energym Energy Food Supplement

Energym është një suplement me vitamina dhe ekstrakte bimore që përdoren për të siguruar energji në trup.

 • Vitaminat B dhe karnitina luajnë një rol thelbësor në metabolizëm duke ndihmuar në shndërrimin e lëndëve ushqyese në energji, funksionet normale mendore dhe zvogëlimin e lodhjes.
 • Borronica përmirëson shikimin
 • Ginseng ndihmon në zvogëlimin e lodhjes fizike dhe mendore

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 deri në 2 flakonçina në ditë.

Kujdes! Mos merrni gjatë shtatzënisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve të moshës nën tre vjeç. Shtesat ushqimore nuk mund të zëvendësojnë një dietë të balancuar.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Generix SRL

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakonçina

Sasia

10x10ml

Carnitine; blueberry juice; vitamins of the B complex; potassium; magnesium; ginseng; honey; Royal jelly; yeast.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Generix – Energym”

LART