- 20%

Nuxe – Eksfoliant me petale trëndafili

2,080 Lekë

Gelée Exfoliante Douce aux Pétales de Rose

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë – Lëkura të ndjeshme
Eksfolion falë pudrës së farave të Lytchit dhe lëvozhgës së arrave (100% eksfoliantë me origjinë bimore), eliminon qelizat e vdekura dhe njëtrajtëson relievin e lëkurës.
Pa paraben.

Aplikohet në fytyrë të lagur ose të thatë, masazhohet dhe më pas shplahet.
1 herë në javë për lëkura të thata, 1-2 herë në javë për lëkura normale mikse.

Rezultati: Lëkurë e pastër, e butë, reliev i njëtrajtshëm, pamje më rrezatuese se kurrë.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Eksfoliant me petale trëndafili”

LART