- 10%

Nuxe – Reve de Miel Xhel larës për fytyrën dhe trupin

2,340 Lekë 2,600 Lekë

(Gel Lavant Surgras Visage et Corps Rêve de Miel®)

Përshkrimi i Produktit

Lëkura të thata dhe të ndjeshme
Xhel larës për fytyrën dhe trupin me efikasitet të trefishtë dhe me një bazë larëse të butë që respekton filmin hidrolipidik. Me aromë të freskët mjaiti. Në mëngjes dhe/ose mbrëmje mbi lëkurë të lagur, shkumohet dhe shplahet.

Rezultati: Pastrim i fytyrës dhe trupit, pa tharë, në mënyrë perfekte.

Firma

Nuxe

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë

Linja

Reve de Miel

Mosha

Të gjithë

Sasia

400ml

Forma

Flakon me pompë

AQUA / WATER, GLYCERIN, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, LAURYL GLUCOSIDE, PERFUME / FRAGRANCE, MEL / HONEY, SUNFLOWER SEED OIL PEG-8 ESTERS, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, GLUCONOLACTONE, SODIUM HYDROXIDE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, ALLANTOIN, SODIUM BENZOATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CARAMEL, CALCIUM GLUCONATE, TROPOLONE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL [N2002 /AT].

The list of ingredients may be subject to variations, we advise you to always check the list on the purchased product

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Reve de Miel Xhel larës për fytyrën dhe trupin”

LART

×