- 20%

Nuxe – Xhel dushi për trupin pa sapun

1,080 Lekë

Gel Douche Fondant

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave
Xhel-dush me petalet e luleve të portokallit dhe të bajames për t’i sjellë butësi dhe qetësim lëkurës. Bazë larëse vegjetale falë tensio-aktivëve të butë të Arrës së Kokosit. Shkumë fine dhe delikate, formulë pa sapun.

Rezultati : lëkurë e pastër, elastike dhe e butë.

Firma

Nuxe

Sasia

200ml

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Xhel dushi për trupin pa sapun”

LART