- 20%

Nuxe- Xhel demakiazhues me petale trëndafili

1,600 Lekë

Gel Démaquillant Fondant aux Pétales de Rose.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë dhe Sy – Lëkura të ndjeshme, normale në mikse
Një koktej unîk përbërësish vegjetalë aktivë pastron, demakiazhon dhe qartëson pamjen e lëkurës butësisht. Nuk e than lëkurën falë përmbajtjes në vaj Macadamia. Aplikohet në fytyrë të lagur, masazhohet dhe më pas shplahet. Pa paraben.

Rezultati: Lëkurë e pastër, e butë dhe komforte. Pamje rrezatuese e lëkurës.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Sasia

125ml

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe- Xhel demakiazhues me petale trëndafili”

LART