Galactogil Lactation 24 sachets

1,500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Zgjidhja natyrale per te mbeshtetur ushqimin me gji
Galactogil Lactation shoqeron prodhimin e qumeshtit dhe ushqimin afatgjate me gji fale kombinimit unik te ekstrakteve te perqendruar te bimeve dhe kalcium:
• Barley malt, fara kopre and fruta jeshile te anasonit jane perdorur tradicionalisht per te mbeshtetur qumeshtin e gjirit.
• Karbonat kalciumi ndihmon ne mirembajtjen e kockave.

Pelqyeshmeria ne grate qe ushqejne me gji:
• 90% e grave : ushqimi me gji shkon mire me Galactogil.
• 88% e grave: Qumeshti plotesohet lehtesisht mes cdo ushqimi.
• 83% e grave: sasia e qumeshtit eshte e mjaftueshme per cdo ushqyerje.
• 88% e grave e konsiderojne Galactogil Lactation te kenaqshem dhe e rekomandojne ate.
Perdorimi:
Rekomandohet te merrni 3 bustina ne dite per 8dite, te perseritet nese eshte e nevojshme. Treteni ne uje te ngrohte ose te ftohte.

Firma

Iprad Laboratories

Forma

Bustina

Sasia

24

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Galactogil Lactation 24 sachets”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART