Fungi Spray

900 Lekë

Spray për këmbët

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria:

Përshkrimi i Produktit

Spray për këmbët

Spray që përdoret për parandalimin e sëmundjeve mykotike dhe inflamacionin e këmbëve. Parandalon plasaritjen e lëkurës së këmbëve. Parandalon aromat e pakëndshme.
Përberja: vaj pishe, vaj mente, vaj peme caji (tea tree oil), ekstrakt salvia, acid borik.

Përdorimi:

Rekomandohet të përdoret të pakten 2 herë në ditë (mëngjes dhe darkë) pas pastrimit të këmbëve.

Aplikohen të pakten 2 spray në lëkuren e këmbëve dhe midis gishtave.

Mund të përdoret direkt edhe në këpucë ose atlete për aromatizimin e tyre.

Rekomandohet për:

 • Sportistë
 • Udhëtarë
 • Drejtuesit e automjeteve
 • Përsona që mbajnë veshur këpucë me orare të gjata
 • Përsona të cilëve u djersijnë shumë këmbët
 • Përsona me lëkure të këmbëve të tharë ose me plasaritje
 • Përsona që vuajnë nga diabeti për parandalimin e infeksioneve mykotike
 • Përsonat që frekuentojnë pishina ose SPA për parandalimin e infeksioneve ngjitëse mykotike
Firma

Olainfarm

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Fungi Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART