Froika – U-3 Cream

1,900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Froika – U-3 Cream

Emulsion kremoz i specializuar për trajtimin e lëkurës së thatë të dehidratuar që karakterizohet nga skuqje, vrazhdësi dhe ndjesi stresi.
Ndihmon lëkurën e thatë të rivendosë barrierën e saj hidrolipidike dhe të ruajë ekuilibrin e hidratimit të saj.

 • I përshtatshëm për trajtimin e lëkurës atopike të fëmijëve dhe foshnjave.
 • Përmban substancën higroskopike UREA që përfaqëson faktor natyral hidratues (NMF) të lëkurës së shëndetshme.
 • Nuk përmban parfum ose substanca ngjyrosëse.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni Froika U-3 sa më shpesh që të jetë e nevojshme në lëkurë të thatë dhe të pastër

Përsëriteni aplikimin sa herë që ndjeni se lëkura juaj po dehidrohet.

Firma

Froika

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Atopike, Sensitive, E thatë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

150ml

UREA 3%
Lactic Acid
Allantoin
Glycerin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Froika – U-3 Cream”

LART

×