Froika – Renex-T Liquid

1,760 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Zbokth i yndyrshëm

Likuid pastrues për kokë dhe trup

RENEX- T është një produkt hipoalergjik, i testuar klinikisht pas kërkimeve të gjata shkencore, shumë efektiv në rregullimin e yndyrës dhe skuamave. I pasur me katran (tar) dhe squfur, ofron qetësim dhe gjallërim të lëkurës. Krijon një shkume të butë, që e lë lëkurën e pastër dhe të shëndetshme.

Indikacionet:

 • Lëkurë e yndyrshme
 • Lëkurë e irrituar me kruarje
 • Skuama

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë para përdorimit. Renex-T mund të përdoret çdo ditë.

Firma

Froika

Linja

Renex

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Willow Tar extract
Sulfur
Zinc pyrithione

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Froika – Renex-T Liquid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART