Froika – Renex-S Shampo për zbokth të thatë

(1 përshtypje mbi produktin)

1,760 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Zbokth i thatë

Pastrues i lëngshëm me acid salicilik

RENEX- S është një produkt hipoalergjik, i testuar klinikisht që rregullon efektivisht prodhimin e yndyrës dhe lufton zbokthin ndërkohë që në të njejtën kohë freskon, pastron dhe qetëson lëkurën. I pasur me Acid Salicilik, Squfur dhe Zink Pyrithion. Ofron shkëlqim dhe volum tek flokët e yndyrshem.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht. Lëreni për pak minuta dhe shplajeni.
Firma

Froika

Linja

Renex

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Salicylic acid
Zinc pyrihtione
Sulfur

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Froika – Renex-S Shampo për zbokth të thatë
 • .

  e mire por pak shtrenjt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART