Froika – Renex Plus

1,960 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Trajtim efektiv për Seborrhea, Pruritin dhe Psoriazën

Shampo me squfur dhe katran (tar)
RENEX- plus Shampo është një produkt efektiv që trajton problemet e flokëve si zbokthi, seborrhea dhe kruarjet. Përbërja me katran, squfur dhe kolagjen redukton zbokthin, yndyrën dhe kruarjet, duke i lënë flokët plot shkëlqim dhe të butë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur duke e masazhuar butësisht. Lëreni për pak minuta dhe shplajeni. Për rezultate më të mira përdoreni Renex plus shampo 3 herë në javë.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Froika

Linja

Renex

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Willow Tar extract 10%
Sulfur
Hydrolyzed Collagen
Soapwort (Extract from Saponaria plant)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Froika – Renex Plus”

LART