Froika – Pyrithion Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm

(1 përshtypje mbi produktin)

1,620 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Me zink- pyrithion, produkt special kundër zbokthit (pH 5-6,5)

Pyrithion shampo është një produkt hipoalergjik, i testuar klinikisht që vepron kundër zbokthit në skalp dhe rregullon efektivisht prodhimin e yndyrës. Ajo forcon rrënjën e flokut dhe mban elementet e nevojshëm për flokë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni Pyrithion shampo në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht. Lëreni për pak minuta dhe shplajeni. Përdoreni Pyrithion shampo për 4-6 javë. Për 2 javët e para aplikojeni dy herë në javë dhe më pas 1 herë në javë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Froika

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Zinc pyrihtione
Seboregular HS

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Froika – Pyrithion Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm
 • Krista G. (blerës i verifikuar)

  Me tre larjet e para vihet re ,zvogelimi I zbokthi t, besoj se do ma eleminoj komplet ne javet ne vazhdim

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART