Froika – Pantogrin-Plus Shampo

2,080 Lekë

Flokë të hollë e të dobët dhe që bien

Përshkrimi i Produktit

Flokë të hollë e të dobët dhe që bien

Me vitamina, Aminoacide dhe kripëra minerale

Pantogrin Plus shampo është një produkt special për flokë të hollë dhe të dobët. Ajo përmban kompleksin vitaminik PP/B5 (Niacinamide, Panthenol, Calcium Pantothenate) që ndihmon në rritjen e flokëve dhe ekstrakt soje, i pasur me pepetide, aminoacide dhe kripëra minerale. Pantogrin Plus Shampo rrit, mbron dhe trajton flokun sistematikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni shampon në flokë të lagur, masazhojeni butësisht, lëreni për pak minuta dhe shplajeni.
Firma

Froika

Linja

Pantogrin

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Hydrolyzed Soya protein
PP/B5 vitamins Complex
Ivy, Rocket, Watercress herbal extracts

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Froika – Pantogrin-Plus Shampo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART