Froika – Krem me Acid Hialuronik, hidratues & mbrojtës nga plakja e parakohshme

2,450 Lekë

(Hyauronic Acid Cream)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Hidraton & Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme. Rrit metabolizmin qelizor dhe rigjenerimin e lëkurës

Indikimet

 • Lëkure e dehidratuar
 • Lëkurë që vuan nga mungesa e tonicitetit

Vetitë

 • Trajton efektivisht plakjen, plakjen e parakohshme dhe foto-plakjen.
 • Jep një efekt lifting në lëkurë
 • Rivendos dhe mban hidratimin në lëkurë
 • Mbron kundër ndotjes dhe rrezeve të dëmshme UVA dhe UVB.
 • Jep një ndjesi të këndshme freskie
 • Teksturë jo e yndyrshme, përthithet lehtësisht

Përmban

Acid hialuronik, flavonoide, kolagjen & elastinë, kompleks vitaminik A, C, E

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një ose dy herë në ditë. Shërben si një bazë shumë e mirë make up.

Firma

Froika

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

50ml

Përbërësit Aktivë

Hyaluronic Acid Moisturizing properties
Flavonoids Strong antioxidant and anti-ageing substances
Collagen, Elastine Restores skin structure. Improves face lifting.
Vitaminic Complex A.C.E Antioxidant protection against free radicals
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Froika – Krem me Acid Hialuronik, hidratues & mbrojtës nga plakja e parakohshme”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART