Froika – Deodorant antiperspirant për meshkuj

1,620 Lekë

(Antiperspirant Spray men 60ml)

Përshkrimi i Produktit

Kontrollon Hiperhidrozën dhe Bromhidrozën tek meshkujt

Froika Antiperspirant Spraj rregullon djersitjen e tepërt pa bllokuar poret ose duke ndaluar funksionimin e gjëndrrave të djersës. Rregullon hipersekretimin dhe kufizon aromën e trupit.

Ofron një mbrojtje për 24 orë të trupit duke reduktuar në mënyrë natyrale djersitjen dhe duke lënë lëkurën të marrë frymë.

 • Mbrojtje efektive për 24 orë
 • I përshtatshëm për lëkura të ndjeshme
 • Redukton rrezikun për alergji dhe intolerancë
 • Lë lëkurën të marrë frymë
 • Nuk ndalon funksionin normal të gjëndrrave të djersës
 • Përthithet menjëherë nga lëkura
 • Në Hiperhidrozë të fytyrës dhe trup

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni Antiperspirant Spray në zonat që ju nevojitet në lëkurë të pastër.

Firma

Froika

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

60ml

Aluminium Chlorohydrate Does not stop the normal functionality of sweat glands
Ethylhexylglycerin Anti microbial and deodorant agent
Biological factor DEOPLEX Neutralizes body odour
Glykyrritinic acid, Panthenol, Allantoin Soothing, anti-irritant agents
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Froika – Deodorant antiperspirant për meshkuj”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART