Froika – Climbazole Shampoo

1,890 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shampo dermatologjike kundër zbokthit
Pa katran
Froika CLIMBAZOLE Shampoo është një zgjidhje efektive për zbokthin persistent, me skuama dhe kruarje të skalpit. Ajo përmban:
 • Climbazole, një agjent antimykotik, i krahasueshëm me ketokonazolin, me një veprim të fuqishëm kunder Pityrosporum ovale
 • Acid Salicilik, me veprim keratolitik
 • Capryloyl Glycine, me veprim zbutës dhe rregullues të yndyrës
 • Panthenol, me veprim zbutës.

Nuk përmban katran (tar) dhe ka një aromë të këndshme; ndërkohë që baza e butë pastruese krijon shkumë dhe i bën flokët e butë dhe të lehtë për tu stiluar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni Climbazole Shampo në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht. Lëreni për pak minuta dhe shplajeni. Për një zgjidhje të përhershme të problemit të zbokthit ndiqni këto dy faza:

 1. Faza trajtuese: përdoreni 2-3 herë në javë për 6 javë
 2. Faza mbajtëse: përdoreni një herë në javë në mënyrë që të ruani rezultatin.
Firma

Froika

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Climbazole
Salicylic Acid
Capryloyl Glycine
Panthenol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Froika – Climbazole Shampoo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART