Froika – AC Sal Wash Pastrues për lëkura të yndyrshme dhe me akne (2% acid salicilik)

(4 përshtypje mbi produktin)

1,950 Lekë

(AC Sal-Wash Cleanser)

Përshkrimi i Produktit

Pastrues për lëkura të yndyrshme dhe me akne me 2% acid salicilik

Veprimi pastrues i thellë është ndihmues në largimin e qelizave të vdekura dhe papastërtive që mund të bllokojnë poret. Në rastet e akneve cistike ose akne rosacea mund të përdoret në kombinim me trajtim me medikamente. Ofron veprim antibakterial dhe keratorregullues. Redukton pikat e zeza.

Jo alkalin dhe pa sapun.

Indikacionet

  • Shenjat e lëkurës me akne (komedone, pucrra, nodule)
  • Pore të zmadhuara-shkëlqim
  • Inflamacion-skuqje
  • Njolla dhe mungesë e njëtrajtshmërise së ngjyrës
  • Intolerancë si shkak i akneve
  • Tharje, intolerance si shkak i terapive farmaceutike (retinoide, antibiotikë nga goja)
  • Rrit efektivitetin dhe tolerancën e mjekimeve – ruan balancën

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël të produktit në fytyrë/shpinë/kraharor të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shplajeni. Evitoni zonën rreth syve.

Firma

Froika

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Përbërësit Aktivë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  125%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
4 përshtypje për Froika – AC Sal Wash Pastrues për lëkura të yndyrshme dhe me akne (2% acid salicilik)
 • Artur B.

  Review for Froika – AC Sal Wash Pastrues për lëkura të yndyrshme dhe me akne (2% acid salicilik)

 • Elona B. (blerës i verifikuar)

  Nga me te miret. Ndihmon ne reduktimin e teper te yndyres por pa e thare lekuren. Perthan dhe trajton aknet ?

 • Miklor P. (blerës i verifikuar)

  Produkt i duhur

 • Eva K. (blerës i verifikuar)

  Pastron shume mire lekuren nga papastertite dhe yndyra e tepert. Nuk e than lekuren

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART