- 20%

Frezyderm – Wrinkle Plumper Cream Booster

Original price was: 2,352 Lekë.Current price is: 1,881.60 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Wrinkle Plumper Cream Booster

Wrinkle Plumper Cream Booster pasuron trajtimin tuaj ditor ​​me përbërës aktivë që vijnë nga bimët, duke mbushur rrudhat nga brenda dhe duke zbutur thellësinë e tyre.

Vjen në trajtën e një krem-xhel velvet, përforcues për një regjim 10 ditor.

 • Mbush rrudhat
 • Rivendos e vëllimin e lëkurës
 • Për cdo lloj dhe moshe dhe lëkurë

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni 1 pikë në ballë, mjekër, faqe dhe përhapeni në të gjithë fytyrën me lëvizje rrethore.
Vazhdoni rutinën me kremin tuaj të përditshëm.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Wrinkle Plumper Cream Booster”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART