- 20%

Frezyderm – Super Booster

Original price was: 2,818 Lekë.Current price is: 2,254.40 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Super Booster

Një serum që pasuron trajtimin tuaj ditor  me 25 përbërës aktivë dhe rrit hidratimin, veprimin antioksidant, rindërtimin e lëkurës dhe zvogëlimin e shenjave të plakjes.

 • Trajtimi i të gjitha shenjave të plakjes
 • Rivendosja totale e pamjes rinore
 • Për cdo lloj dhe moshe dhe lëkure
 • Rikuperon qëndrueshmërinë dhe strukturën e lëkurës
 • Ristrukturim i linjës së nofullave
 • Përmirësim i linjave të mimikës
 • Uniformizim i rrudhave & tonit të lëkurës

Udhëzime për përdorim

Vendosni 1 pikë në ballë, mjekër, faqe dhe përhapeni në të gjithë fytyrën me lëvizje rrethore.
Vazhdoni rutinën me kremin tuaj të përditshëm.

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Super Booster”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART