- 40%

Frezyderm – Super Booster

1,690.80 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Super Booster

Një serum që pasuron trajtimin tuaj ditor  me 25 përbërës aktivë dhe rrit hidratimin, veprimin antioksidant, rindërtimin e lëkurës dhe zvogëlimin e shenjave të plakjes.

 • Trajtimi i të gjitha shenjave të plakjes
 • Rivendosja totale e pamjes rinore
 • Për cdo lloj dhe moshe dhe lëkure
 • Rikuperon qëndrueshmërinë dhe strukturën e lëkurës
 • Ristrukturim i linjës së nofullave
 • Përmirësim i linjave të mimikës
 • Uniformizim i rrudhave & tonit të lëkurës

Udhëzime për përdorim

Vendosni 1 pikë në ballë, mjekër, faqe dhe përhapeni në të gjithë fytyrën me lëvizje rrethore.
Vazhdoni rutinën me kremin tuaj të përditshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Super Booster”

LART