- 50%

Frezyderm – Sun Screen Krem fytyre me ngjyrë Velvet (SPF 30)

(1 përshtypje mbi produktin)

1,400 Lekë

Data e skadencës: 30/09/2022

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Sun Screen Krem fytyre me ngjyrë Velvet (SPF 30)

Kremi ofron mbrojtje shumë të lartë nga dielli dhe njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës. Ngjyra mbulon imperfeksionet e lekurës, shenjat dhe diskolorimet. Ndërsa revolucioni Second Skin Technology krijon ndjesinë e një “lëkure të dytë”.Lëkura është e mëndafshtë, e matifikuar dhe zbut shfaqjen e rrudhave. Ky krem gjithashtu parandalon fotoplakjen e shkaktuar nga ekspozimi në diell. Ngjyra e kremit përshtatet me të gjitha tonet e lëkurave për të ofruar mbulimin perfekt.

 • Mbulim i lehtë dhe diskret
 • Ndjesi e mëndafshtë
 • Lëkura është e matifikuar për 6 orë, absorbon yndyrën
 • Zbut pamjen e rrudhave
 • Rezistent ndaj ujit
 • Teksturë jo e yndyrshme
 • E testuar dermatologjikisht
 • Pa paraben dhe parfum

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni rregullisht në të gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit në diell. Ripërdoreni cdo dy orë dhe menjëherë pas notit ose fshirjes me peshqir.

Kujdes! Produkti funksionon me vakum. Vetëm në aplikimin e parë mund të ketë nevojë për disa shtypje të pompës. Mos e hapni tapën pasi prishet sistemi i vakumit dhe më pas pompa nuk punon më.

Firma

Frezyderm

Linja

Sun Screen

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

SPF

30

Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Titanium Dioxide, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Ethyl Ferulate, Polyglyceryl-5 Trioleate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Disodium Uridine Phosphate, Caprylyl Glycol, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  200%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Frezyderm – Sun Screen Krem fytyre me ngjyrë Velvet (SPF 30)
 • .

  Perfekt perfekt mbrojtje 100%

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART