- 50%

Frezyderm – Sun Screen Fluid-to-Powder (SPF 50+)

Original price was: 2,800 Lekë.Current price is: 1,400 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Sun Screen Fluid-to-Powder SPF 50

Mbrojës dielli inovativ me teksturë fluid-në-pudër.

Bazuar në inovacionin Transforming Textures, pasi të vendosni kremin në lëkurë tekstura e tij gradualisht shndërrohet nga fluid i lehtë në në pudër sateni. Në të njëjtën kohë, ekstrakti i peonit të bardhë  rrit barrierën epidermale, zvogëlon humbjen e lagështisë transdermale dhe përmirëson mekanizmat e hidratimit të lëkurës.

Trajton simptomat dhe mbron nga:

 • Funksionimi i dobët i barrierës së lëkurës
 • Plakja e parakohshme

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të mjaftueshme (2mg/cm2). Riaplikoni shpesh. Shmangni kontaktin me sytë dhe rrobat.

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Sun Screen Fluid-to-Powder (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART