- 40%

Frezyderm – Sun Screen Cream-to-Powder (SPF 50+)

1,680 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Sun Screen Cream-to-Powder SPF 50

Mbrojës dielli inovativ me teksturë krem-në-pudër

Bazuar në inovacionin Transforming Textures, pasi të vendosni kremin në lëkurë tekstura e tij gradualisht shndërrohet nga kremi i lehtë në në pudër sateni. Në të njëjtën kohë, ekstrakti i peonit të bardhë rrit barrierën epidermale, zvogëlon humbjen e lagështisë transdermale dhe përmirëson mekanizmat e hidratimit të lëkurës.

Trajton simptomat dhe mbron nga:

 • Thatësia kronike e lëkurës
 • Funksionimi i dobët i barrierës së lëkurës
 • Plakja e parakohshme

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të mjaftueshme (2mg/cm2). Riaplikoni shpesh. Shmangni kontaktin me sytë dhe rrobat.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Sun Screen Cream-to-Powder (SPF 50+)”

LART