- 30%

Frezyderm – Sensitive Red Skin

2,296 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Sensitive Red Skin

Frezyderm Sensitive Red Skin është një krem i butë për rregullimin e lëkurës së ndjeshme reaktive me simptoma të rosacea-s.

Redukton menjëherë dhe ndjeshëm skuqjen, variçet, inflamacionin, puçrrat dhe enjtjet. Ai forcon barrierën e lëkurës dhe aktivizon funksionin e lëkurës, duke ofruar në të njëjtën kohë hidratim të fuqishëm. Efekti i tij qetësues e lehtësues i jep lëkurës elasticitet dhe rehati.

Me veprim të fortë kundër akneve, kundër rrudhave dhe një antioksidant, është i përshtatshëm për të gjitha moshat dhe të gjitha llojet e lëkurës.

Produkt hipoalergjik. Ofron 75% ulje të predispozicionit alergjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni kremin Sensitive Red Skin në mëngjes dhe mbrëmje, në lëkurë të pastër dhe të thatë, në fytyrë dhe qafë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Palmitoyl Tripeptide-8 | Fukinolic acid: Reduction of neurogenic inflammation, vasodilation, edema, erythema
Glycosaminoglycans | Algae : Improvement of capillary parameters | Strengthening of skin barrier
Anti-acne agent: Anti-acne effect
Hydroxyproline: Hydration | Anti-aging care

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Sensitive Red Skin”

LART