- 30%

Frezyderm – Sensiteeth First Toothpaste (6m+)

512.40 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm Sensiteeth First

Pasta e dhëmbëve Sensiteeth First është ideale për foshnjat nga 6 muajsh deri tek fëmijët 3 vjeç.

Është formuluar posaçërisht për të mbrojtur mukozën natyrale të gojës. Sensiteeth mbron dhëmbët e parë nga prishja dhe formimi i pllakës bakteriale.

 • Shija e e shijshme e boronicës e bën atë të preferuar nga fëmijët
 • I përshtatshëm për fëmijët me sëmundje celiake
 • Nuk përmban gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël në një furçë dhëmbësh të butë për fëmijë.
Rekomandojmë larjen e dhëmbëve të fëmijës suaj në mëngjes, pasdite dhe mbrëmje, pas vaktit të fundit të ditës.

Firma

Frezyderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Xylitol: Mbrojtje natyrale dhe veprim kundër pllakës që parandalon zhvillimin e kaviteteve në dhëmbët e qumështit.
Stevia: Ëmbëlsues natyral

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Sensiteeth First Toothpaste (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART