- 10%

Frezyderm – Rectanal Aid Cream

1,512 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Rectanal Aid Cream

Krem zbutës që siguron lehtësim nga simptomat e hemorroideve. Formula e kremit është e pasur me ekstrakte bimore që kanë veprim zbutës, analgjezik dhe konstriktor.

Lehtëson djegien, dhimbjen, zbut dhe shëron lëkurën e irrituar.

Përbërësit aktiv
– Hippophae rhamnoides: zbutës, veti shëruese
Epilobium Angustifolium | Hordeum Vulgare | Argania Spinosa | Glycyrrhetinate acid: veprojnë kundra djegies
– Polydocanol | Zinx Oxide: analgjezik, konstriktor

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër në zonën perianale 3-4 herë në ditë dhe veçanërisht para gjumit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Përbërësit aktiv
– Hippophae rhamnoides: zbutës, veti shëruese
– Epilobium Angustifolium | Hordeum Vulgare | Argania Spinosa | Glycyrrhetinate acid: veprojnë kundra djegies
– Polydocanol | Zinx Oxide: analgjezik, konstriktor

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Rectanal Aid Cream”

LART