- 10%

Frezyderm – Reconstria

2,308.50 Lekë

Krem rigjenerues për trajtimin e strijave.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Reconstria

Ky krem ​​rigjenerues redukton shfaqjen e strijave gjatë shtatzënisë ose pas një ndryshimi të papritur të peshës. Përbërësit aktivë sigurojnë hidratim të thellë, rindërtojnë kolagjenin dhe elastinën dhe zbutin lëkurën e trupit, duke i rikthyer asaj elasticitetin dhe duke i dhënë pamje natyrale.

I përshtatshëm për trajtimin e strijave për shkak të shtatzënisë, dietës, stërvitjes, çrregullimeve hormonale, adoleshencës dhe medikamenteve.

Kremi Reconstria ofron këto funksione:

 • Reduktimi i strijave të shtatzënisë ose pas ndryshimit të peshës.
 • Forcimi i indeve të dobësuara të lëkurës.
 • Parandalimi i rënies së lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhojeni butësisht kremin në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë strijave. Përdoreni 2-3 herë në ditë për aq kohë sa nevojitet, në varësi të dendësisë së strijave në lëkurë.

Vazhdoni aplikimin për një periudhë të gjatë kohore në varësi të kohëzgjatjes së strijave.

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Siegesbeckia orientalis: Regeneration of tissue cells | Improvement of elasticity | Anti-inflammatory action
Hydroxyproline MSA: Reconstruction of collagen and elastin | Balancing capillary permeability
Barley Extract | Argan Oil | Karite Butter: Reconstruction of skin barrier | Maintain skin balance
Biosaccharides | Persea Gratissima: 2-speed hydration

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Reconstria”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART