- 40%

Frezyderm – Përkujdesje Intravaginale mono dozë (pH 4.5)

1,044 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Përkujdesje Intravaginale mono dozë (pH 4.5)

Pastrues intravaginal që forcon florën vaginale dhe e lë vaginën të shëndetshme dhe pa aromë. Kamomili siguron lehtësim nga djegia, tharja, ndërkohë që përbërësit e tjerë aktivë mbrojnë pH vaginal, rigjenerojnë epitelin vaginal pas menstruacioneve dhe largojnë sekrecionet ose xhelin kontraceptiv pas marrëdhënieve.

Përbërësit aktivë : 

 • Kamomil: veprim antibakterial
 • Ekinacea: forcon mbrojtjen natyrale të trupit
 • Prebiotik: forcon florën normale vaginale
 • Saponina bimore: pastrojnë dhe mbrojnë epitelin intravaginal
 • Xylitol: Veti antibakteriale selektive

Udhëzime mbi përdorimin

Hapeni duke hequr kapakun dhe tërhiqeni lart dhe pak anash. Kontrolloni që valvula e sigurisë të jetë hapur duke shtypur me lehtësi shishen. Vendoseni butësisht ulur ose në këmbë. Lëreni për 30 minuta.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Përkujdesje Intravaginale mono dozë (pH 4.5)”

LART