- 40%

Frezyderm – Moisturizing Plus Cream

1,764 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Moisturizing Plus Cream

Për hidratim të përditshëm për lëkurat e të rriturve 30+ (Lëkurë e thatë ose mesatarisht e thatë).

Ky krem i pasur dhe i butë për fytyrën dhe qafën pastron thellësisht lëkurën. Një përzjerje unike dhe komplekse e 3 acideve hialuronike, secili me peshë molekulare të ndryshme, punojnë së bashku për të hidratuar të tre nivelet e lëkurës. Ndërkohë që përbërësit dhe ekstraktet bimore sigurojnë përmirësim dhe mbrojtje anti-oksidante.Kremi ndihmon gjithashtu në prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, si rezultat vijat e imëta reduktohen dhe lëkura bëhet e tonifikuar.

 • I testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni cdo ditë ose natë në lëkurë të pastër dhe të thatë, në fytyrë dhe qafë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

30+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

E thatë

3 tipe acidi hialuronik | ekstrakte bimore | perberes aktiv fiku: hidratim te zgjatur
Tetrapeptides: trajtim kunder plakjes
Ekstrakte luledielli | Ekstrakt rozmarine | Vitamine E: Mbron AND nga stresi oksidativ .
Agjente normal hidratues | vaj bimesh: riforcon shtresen hidrolipidike

Water, Neopentyl Glycol Dicaprate, Di-C12-13 Alkyl Malate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Oil, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Imperata Cylindrica Root Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Dimethicone, Propylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Panthenol, Disodium Uridine Phosphate, Glycerin, Acetyl Tetrapeptide-9, Acetyl Tetrapeptide-11, Sodium Hyaluronate, Ethyl Ferulate, Mannitol, Bis-PEG/​PPG-20/​5 PEG/​PPG-20/​5 Dimethicone, PEG/​PPG-20/​20 Dimethicone, Caprylic/​Capric Triglyceride, Trideceth-6, Sodium Polyacrylate, Polyglyceryl-5 Trioleate, PEG-8, Benzoic Acid, Carbomer, Dehydroacetic Acid, C18-21 Alkane, Disodium EDTA, Ethylene/​Acrylic Acid Copolymer, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Fragrance, Citronellol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Moisturizing Plus Cream”

LART