- 40%

Frezyderm – Micellar Water

(1 përshtypje mbi produktin)

1,458 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Micellar Water

Ujë micelar për pastrimin e përditshëm & tonifikimin e lëkurës dhe njëkohësisht hidraton intensivisht, ka veprim anti-plakje dhe ofron mbrojtje nga ndotja. Krijuar posaçërisht për nevojat e lëkurës që “bombardohet” çdo ditë nga faktorët rëndues të jetës në qytet. Pasuruar me fitosaponina, një përbërës me veti pastruese jashtëzakonisht të larta, ai në mënyrë efektive largon papastërtitë, sebumin dhe makjazhin nga lëkura, ndërkohë që veprimi unik i ekstrapolizakaridit detar largon ndotësit dhe mbron nga depozitimi i papastërtive të reja dhe sulmi i metaleve të rënda dhe radikaleve të lira . Përveç kësaj, mekanizmat e hidratimit dhe anti-plakjes së lëkurës aktivizohen për të ruajtur densitetin, qëndrueshmërinë, komoditetin dhe mirëqenien e saj.

Falë përbërjes së tij të veçantë anti-irrituese, Uji Micellar është ideal edhe për lëkurën më të ndjeshme. I përshtatshëm për heqjen e produkteve kozmetikë rezistente ndaj ujit.

Udhëzime mbi përdorimin

Lagni një tampon pambuku & pastroni në mënyrë delikate fytyrën dhe qafën. Mos e shpëlani.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Frezyderm – Micellar Water
 • Dorinela T.

  Perfekt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART