- 30%

Frezyderm – Locion mbrojtës për fëmijë (SPF 25)

1,295 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Locion mbrojtës për fëmijë (SPF 25)

Frezyderm Baby Sun Care është locion mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin. I pasur me vitaminë E dhe pantenol është formuluar specifikisht për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve.

Rezistent ndaj ujit, në mënyrë që të mbrojë në mënyrë efektive lëkurën e fëmijëve nga rrezet e diellit në çdo moment të ditës, për më tepër ndaj tyre që janë gjenetikisht të predispozuar ndaj ekzemës, intolerante ndaj rrezeve të diellit apo kanë lëkurë atopike.

 • Pa paraben
 • Pa parfum

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mënyrë të rregullt në të gjithë fytyrën dhe trupin, 20-30 minuta para ekspozimit në diell. Riapikojeni pas çdo larjeje dhe çdo 2 orë.

 

Firma

Frezyderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

SPF

25

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Locion mbrojtës për fëmijë (SPF 25)”

LART