- 20%

Frezyderm – Kids Sun+Nip (SPF 50+)

(5 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,250 Lekë.Current price is: 2,600 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Kids Sun+Nip (SPF 50+)

Ky krem dielli rezistent ndaj ujit ka një formulë me veprim të dyfishtë që mundëson mbrojtje të lartë nga diellit dhe largon insektet.

Kremi mbron lëkurën e fëmijëve nga rrezet e dëmshme UV dhe ndotjet mjedisore, ndërsa vajrat esenciale të eukaliptit dhe pishës largojnë insektet.

Ajo mbron ADN-në dhe mbron nga fotoimmunosupresioni.

I përshtatshëm për fytyrën edhe trupin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë 20-30 minuta para ekspozimit në diell dhe ripalikojeni çdo 1 orë si dhe pas daljes nga deti dhe fshirjes me peshqir.

Firma

Frezyderm

Linja

Kids

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

175ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
5 përshtypje për Frezyderm – Kids Sun+Nip (SPF 50+)
 • .

  Eshte shume i mire

 • Manjola S. (blerës i verifikuar)

  Eshte super krem

 • Nertila K. (blerës i verifikuar)

  eshte super krem per bebe dhe femije ,
  ne fakt e gjithe linja freezyderm.
  edhe per vete perdor freezyderm..

  super

 • Jublerta S. (blerës i verifikuar)

  Është një nga produktet më të mira gjatë stinës së verës. E super rekomandoj sidomos për të shmangur pickimet nga insekte të ndryshme te fëmijët të cilëve ju alergjizohet lëkura nga pickimet.

 • Elisa Z. (blerës i verifikuar)

  Eshte nje produkt shume i mire, sepse jo vetem mbron bebushin nga dielli, por edhe nga insektet, pickimi i te cilqve shpesh here sjell semundje shume te renda tek bebushet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART