- 20%

Frezyderm – Hyaluronic Acid Cream Booster

Original price was: 2,622 Lekë.Current price is: 2,097.60 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Hyaluronic Acid Cream Booster

Hyaluronic Acid Cream Booster pasuron trajtimin tuaj ditor me acid hyaluronic bioaktiv, me peshë të ulët molekulare dhe siguron hidratim të thellë, duke optimizuar qarkullimin e ujit në një nivel qelizor. Mirëmban dendësinë e lëkurës dhe zvogëlon shenjat e plakjes.

 • Për të gjitha moshat dhe për cdo lloj lëkure
 • Krem-xhel me teksturë velvet
 • Përforcues i lëkurës për një regjim 10 ditor në ampula pa ajër
 • Hidraton intensivisht
 • Redukton rrudhat

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni 1 pikë në ballë, mjekër, faqe dhe përhapeni në të gjithë fytyrën me lëvizje rrethore.
Vazhdoni rutinën me kremin tuaj të përditshëm.

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Hyaluronic Acid Cream Booster”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART