- 40%

Frezyderm – Hyaluronic Acid Cream Booster

1,573.20 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Hyaluronic Acid Cream Booster

Hyaluronic Acid Cream Booster pasuron trajtimin tuaj ditor me acid hyaluronic bioaktiv, me peshë të ulët molekulare dhe siguron hidratim të thellë, duke optimizuar qarkullimin e ujit në një nivel qelizor. Mirëmban dendësinë e lëkurës dhe zvogëlon shenjat e plakjes.

 • Për të gjitha moshat dhe për cdo lloj lëkure
 • Krem-xhel me teksturë velvet
 • Përforcues i lëkurës për një regjim 10 ditor në ampula pa ajër
 • Hidraton intensivisht
 • Redukton rrudhat

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni 1 pikë në ballë, mjekër, faqe dhe përhapeni në të gjithë fytyrën me lëvizje rrethore.
Vazhdoni rutinën me kremin tuaj të përditshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Hyaluronic Acid Cream Booster”

LART