- 10%

Frezyderm – Hair Force Lotion Extra

2,178 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Hair Force Lotion Extra

Një locion me pH neutral që parandalon rënien e flokëve. Rigjallëron flokët pa shkëlqim dhe të dobët, ndërkohë që trajton shkaqet rrënjësore të rënies së flokëve, rrallimit të flokëve, rënies sezonale të flokëve dhe dobësimit të flokëve. Locioni Frezyderm Hair Force ExtraoOfron përforcim të folikulave dhe rritjes së flokëve dhe oksigjenimin e qelizave të flokëve.

Efektiv dhe i sigurtë në përdorim ky locion është i përshtatshëm për këto raste:

 • Rënie kronike e flokëve
 • Alopecia androgjenike
 • Rënia sezonale e flokëve
 • Flokë të dobët
 • Nuk përmban parabene

Udhëzime mbi përdorimin

Pas larjes së flokëve me shampo, spërkatni locionin në lëkurën e lagur të kokës, por pa i lagur flokët. Masazhojeni lehtë me majat e gishtave.

 • Për trajtimi intensiv: Dy herë në ditë për 3 muaj.
 • Për trajtimin e mirëmbajtjes: Dy herë në ditë, 3 herë në javë.
Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

Hexapeptide 11, Fruit acids, DG4P04 (Active ingredient from Artemia Salina), Biotin, Tripeptide, Apigenin, Canadian Willow Herb Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Hair Force Lotion Extra”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART