- 50%

Frezyderm – Eye Cream

1,115 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Eye Cream

Ky krem ​​kundër rrudhave forcon dhe rigjeneron konturin rreth syve, duke dhënë hidratim të pasur dhe duke minimizuar rrudhat. Përbërësit aktivë e lënë lëkurën menjëherë të hidratuar dhe të tonifikuar me një pamje më rinore.

I përshtatshëm për të gjitha moshat.

Testuar dermatologjikisht

Testuar opthalmologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër rreth zonës së syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Argania spinosa extract | Decapeptides: Reduction of the wrinkles
Phospholipids: Increase of collagen generation and elasticity
Sodium Hyaluronate: Hydration

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Eye Cream”

LART