Frezyderm – Crilen Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

Krem kundër pickimit nga insektet

This product is currently out of stock and unavailable.

Product Description

Frezyderm – Crilen Cream

Crilen Cream është një emulsion kundra insekteve me kombinim të përbërësve aktivë që largojnë insektet nga lëkura e zbuluar, ndërkohë që siguron hidratim të thellë.

 • I testuar dermatologjikisht

Indikacione: Mushkonja, këpusha, pleshta, merimanga

Udhëzime mbi përdorimin

Tek bebet nën 12 muaj aplikohet mbi rroba, tek fëmijët mbi 12 muaj aplikohet në lëkurë të pambuluar. Shmangni kontaktin me sytë dhe buzët. Nuk duhet aplikuar në zonat e prekura, plagë dhe në plagët e hapura.

 

Additional Information

Firma

Frezyderm

Linja

Crilen

Sasia

50ml, 125ml

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Citronella, Lavandë, Geraniolë, Alantoinë, Vitaminë E

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Frezyderm – Crilen Cream
 • Hygerta K. (blerës i verifikuar)

  Produkt shume i mire, e rekomandoj 100% pasi un kur e kam aplikuar te bebushja ime dhe kur jam lyer vete nuk kam patur asnje pickim nga mushkonjat.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART