- 20%

Frezyderm – Crilen After Nip

Original price was: 950 Lekë.Current price is: 760 Lekë.

Krem pas pickimit nga insektet

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Crilen After Nip

Një xhel i butë që siguron qetësim të menjëhershëm nga irritimi dhe dhimbja e shkaktuar nga pickimi i insekteve, kandili i detit, dhe hithra. Përbërsit aktiv bimorë të xhelit sigurojnë mbrojtje anti inflamatore dhe zbusin menjëherë irritimin. I sigurt për tu përdorur tek femijët dhe nuk përmban amoniak, kamfor ose mentol. Për më tepër, xheli mund të aplikohet lehtë gjatë ditës sepse nuk reagon me dritën.

 • Anti- irritant dhe qetësues

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në sipërfaqen e prekur menjëherë pas pickimit.

Firma

Frezyderm

Linja

Crilen

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Acid Glycyrrhetic, Panthenol, Polidocanol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Crilen After Nip”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART