- 20%

Frezyderm – Xhel për lehtësimin e dhimbjeve të barkut

1,248 Lekë

(Colic Relief Massage Gel)

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Xhel për lehtësimin e dhimbjeve të barkut

Me një kombinim të përzgjedhur të glicenirës dhe vajrave të bajames, kalendulas dhe kamomilit, ky xhel krijon një shtresë të butë hidratuese, e cila e kombinuar me një masazh të butë në barkun e foshnjës, përforcon efektin e fërkimit të thjeshtë për lehtësim më të shpejtë. Produkti rrit temperaturën lokale të lëkurës dhe sjell lehtësimin e dhimbjes pa ndikuar në qarkullimin e gjakut.I përshtatshëm për trajtim homeopatik.

Ky produkt ka fituar çmimin platinium në konkursin Parents Awards 2017, në kategorinë Best Children’s Remedy.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni xhelin në barkun e foshnjes. Lehtësisht fërkojëni barkun e foshnjes me pëllëmbën tuaj 5-6 herë. Përthyeni gjunjët e foshnjes deri tek kraharori, për të liruar gazrat dhe vazhdoni fërkimin me pëllëmbë, lehtësisht, në krahun orar. Përsëriteni aq herë sa është e nevojshme.                                                .
Këshillë: Masazhi këshillohet të bëhët kur foshnja është në gjendje qetësie.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Përzierje e vajit të bajames, kalendulës dhe kamomilit: Lehtësim i menjëhershëm

Këto vajra kanë peshë molekulare të lartë dhe janë të rrethuara nga një membranë gliceroli që parandalon thithjen nga lëkura dhe minimizon mundësinë e alergjisë së kontaktit.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Xhel për lehtësimin e dhimbjeve të barkut”

LART