- 20%

Frezyderm – Chamomille Bath

Original price was: 1,700 Lekë.Current price is: 1,360 Lekë.

Banjë me kamomil

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Chamomille Bath 

Chamomille Bath qetëson ndjeshëm lëkurën e irrituar si shpëlarës ushqyes me kamomil. Ky solucion lehtësues siguron kujdes për lëkurën e irrituar dhe të ndjeshme.I përshtatshëm për bebe, fëmijë dhe të rritur të cilët vuajnë nga lëkura e thatë, urtikarie ,kafshime nga insektet,skujqje, hemoroide dhe irritime të tjera të lëkurës.

Formula innovative e saj përmban ekstrakt kamomili, aloe vera dhe përberës antiinflamator. Këto shërojne, zbusin dhe mbrojnë lëkurën, duke e lehtësuar atë nga irritimi dhe inflamacioni.

 • Veprim antiinflamator, antiirritues
 • Cilësi kuruese, emoliente, zbutëse

Udhëzime mbi përdorimi

Në ujë të vakët tretni një sasi prej 25ml (3 lugë gjelle). Zona e prekur duhet të qëndrojë në solucion për pak minuta.
Mos e shpëlani.

 

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Perqendrim I larte I ekstraktit te kamomilit: Antiflogjistik,efekt antiirritues

Aloe: Mbrojtje nga inflamacioni

Acidi Β-glycyrrhetinate: Antiinflamator, sherues, efekt emolient

Perberesit antiinflamator: Vecorite zbutese

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Chamomille Bath”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART