- 50%

Frezyderm – Bronze Water Face & Body Color Mist

Original price was: 3,824 Lekë.Current price is: 1,912 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Bronze Water Face & Body Color Mist

Frezyderm Bronze Water Color Mist siguron nxirje të shpejtë me cilësi dhe kohëzgjatje të nxirjes.

Frezyderm Bronze Water Color Mist është spray ideal për fytyrën dhe trupin për personat me vitiligo dhe një zgjedhje alternative në vend të solarit duke reduktuar kontrastin e toneve të ngjyrave në lëkurë. I përshtatshëm gjithashtu për personat me lëkurë sensitive, ose me fototipe të çelëta që kanë vështirësi për t’u nxirë.

 • Pa paraben
 • Për njerëzit me lëkurë të ndjeshme ndaj dritës
 • Spray vetë-nxirës me ngjyrë të bronztë natyrale
 • Nxirje e shpejtë 24 orë pas aplikimit nga veprimi sinergjik i DHA me polimerin e Melaninës
 • Ofron një mbrojtje antioksiduese

Në paketim inovativ pa ajër me një valvul të veçantë që siguron spërkatje uniforme të vazhdueshme për aplikim të lehtë.

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni Frezyderm Bronze Water Color Mist në mënyrë të njëtrajtshme dhe përhapeni lehtë. Lani duart dhe vishuni pasi produkti të jetë tharë. Nuk siguron mbrojtje nga dielli dhe ekspozimi ndaj diellit kërkon gjithmonë të aplikoni produkte për kujdesin ​​kundër diellit.

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

300ml

Paraben-free
DHA, melanin polymer

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Bronze Water Face & Body Color Mist”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART