- 20%

Frezyderm – Baby Oil

Original price was: 1,550 Lekë.Current price is: 1,240 Lekë.

Vaj për bebe

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Baby Oil

Ekstrakti zbutës i kamomilit siguron mbrojtje dhe lehtëson irritimin e lëkurës dhe skuqjen e saj.Formula qetësuese lehtëson lëkurën delikate të bebes dhe mbron atë nga humbja e ujit dhe dehidratimi.Tekstura e vaji është lehtësisht e absorbueshme dhe mund të përdoret edhe te fëmijët dhe te të rriturit.

 • I testuar dermatologjikisht.
 • Veprim antiinflamator, antiirritant
 • Cilësi zbutëse, emoliente
 • Rregullim i barrierës së lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorim i përditshëm. Vaji i bebes mund të përdoret për të hequr lëhtesisht kremëra të tjerë nga lëkura si edhe për ndërimin e pelenave të bebes.

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Ekstrakt kamomili,Esteret emoliente,Vaji farmaceutik I parafines

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Baby Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART