- 20%Hot

Frezyderm – Baby Liquid Talc

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,700 Lekë.Current price is: 1,360 Lekë.

Pudër e lëngshme për bebe

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Baby Liquid Talc

Pudra e lëgshme është dizenjuar për kujdesjen dhe mbrojtjen e lëkurës së bebit.E ndryshme nga pudra normale pluhur përmban pluhur pudre farmaceutike,e cila absorbon lagështirën e sipërfaqes dhe vendos një shtresë të hollë për të mbrojtur lëkurën.Formula e saj është e pasur me ekstrakte kamomili dhe vaj kamomili i cili siguron mbrojtje nga inflamacioni dhe irritimi.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Absorbim i lagështirës, mbrojtje nga dehidratimi
 • Veprim antiinflamator, kurues
 • Cilësi antiirrituese, zbutëse
 • Forcim i mantelit hidrolipidik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Firma

Frezyderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Pharmaceutical Grade Talcum powder: Absorption of surface moisture | Protection of skin from contact with irritant agents
Chamomile extract: Anti-inflammatory and anti-irritant effects
Chamomile oil: Healing, antiphlogistic effect
Wheat proteins: Reinforcement of the hydrolipid film with emollient and moisturizing properties

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Frezyderm – Baby Liquid Talc
 • Sibjana T.

  Shume i mir dhe ka ere shume te kendshme :)

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART