- 20%

Frezyderm – Baby Laundry

Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,680 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm Baby Laundry

Larësi i lëngshëm Frezyderm Baby Laundry është formuluar specifikisht për rrobat e bebeve. Ai ka një pH neutral miqësor dhe një formulë anti-irrituese për lëkurën e ndjeshme te bebeve. Hipoalergjik, me përmbajtje arome hipoalergjike.

I përshtatshëm për rrobat e bebeve, femijëve dhe te rriturve, si dhe për lëkurë të predispozuar për tendencë atopike. Detergjenti është i përshtatshëm në larjen e rrobave me dorë ose me makinë larëse.

Shpërbëhet lehtësisht dhe nuk lë njolla mbi rrobat e bebes.

Nuk përmban sapun, enzima, paraben, zbutës, ngjyrues. Rishikuar nga ISPE (Instituti i Lëkurës dhe Vlerësimit të Produkteve, Milano, Itali)

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për larjen e rrobave me dorë: Shtoni 40 ml detergjent për çdo 5 litra ujë.
 • Për larjen në makinë larëse: Nuk kërkohet larje paraprake. Doza varet nga forca e ujit dhe nga sasia e ndotjes dhe njollave në rroba. Një filxhan i plotë është i barabartë me 40 ml detergjent.

I përshtatshëm për përdorim në temperatura të larta (edhe në 95°C, duke u siguruar që kjo temperaturë është e sigurt për veshjet).

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

1L

Non-ionic vegetable surfactants according to the ECO CERT certificate: Surfactant/Skin-friendly/Biodegradable

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Baby Laundry”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART